Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /web/htdocs4/euforkaeu/home/www/wp-content/themes/euforka/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 115

Olomoucký majáles, 2.-3. 5. 2023

Univerzita Palackého každoročně pořádá vlastní Olomoucký Majáles Univerzity Palackého, na němž se můžete pravidelně setkat se stánkem a zástupci Euforky.

Svým rozsahem se jedná o jedinečnou událost v celorepublikovém měřítku. Několikadenní tradiční oslava oslava jara, mládí, akademických a občanských svobod probíhá každým rokem začátkem května. Program zahrnuje živé koncerty s mezinárodní účastí, divadelní představení, filmové projekce, workshopy, sportovní aktivity, výstavy, besedy a interaktivní prezentace neziskových organizací. Cílem akce je oživit veřejný prostor a blíže propojit UP a obyvatele města Olomouce. Za organizací stojí studenti UP, kteří se bez nároku na odměnu podílejí na celém procesu příprav. Olomoucký Majáles UP je neziskovou akcí, takřka celý program je zdarma. Zpoplatněny jsou pouze vybrané části programu, ovšem výtěžek je vždy věnován na dobročinné účely.

(oficiální text UP)

Web akce: www.majales.upol.cz

Kontakty info@euforka.eu

Koordinátor projektu

Mgr. David Broul
student UP

Garantka projektu

doc. Mgr. Andrea Hanáčková, Ph.D.
prorektorka pro komunikaci a stud. záležitosti

Garantka projektu

Mgr. Vladimíra Sedláčková
komunikace a stud. záležitosti

Copywriting a sociální sítě

Kristina Němcová
studentka UK

Copywriting a sociální sítě

Barbora Petrovićová
studentka UHK

Copywriting a sociální sítě

Antonín Nenutil
student UP

Garant copywriting a soc. sítě

Mgr. Vojtěch Duda
vnější vztahy UP

Grafické práce

Jakub Janega
student UP